Hinnad ja Tellimine

Tellimine Supplier’ist on imelihtne. Lubage meil esitada oma pakkumine teile vajaminevatest komponentidest ning lepime kokku hindades.

Hinnakiri

Supplier.ee tegutseb oma klientidega suheldes individuaalse hinnakirja alusel. Hinnakirjad töötatakse välja igale kliendile vastavalt tellitud kogustele ning soovitud tarneaegadele. Supplier’i eelisteks Balti turul on kiirus, paindlikkus ja hind. Turueelis võrreldes teiste maaletoojatega saavutatakse neist erinevate keskladude kasutamisega. Tänu meie tarnijatele omame ligipääsu suuremate käivetega ladudele, mis tänu suurele käibele saavad pakkuda konkurentsivõimelisemat hinda ja tarneaegu. Tihti saame pakkuda lausa sama lõpptoote komponente eraldi koodide alusel, mida näiteks mõned turul tegutsevad ettevõtted ei saa pakkuda.
Hinnakirjas olevate kõikide toodete hinnad on sätestatud tarneklausli DDU alusel.

abb

Tarnimine

Supplier.ee tegutseb ainult tarnetingimusega DDU – Delivered Duty Unpaid (…named place of destination) st Kaup ostja asukohani sihtpunktis. Sõltumata transpordiliigist laadimiskoht määratakse sihtpunktis. Müüja kohustuste hulka kuuluvad transpordi korraldamine ja selle eest tasumine.

Tehniline tugi

Supplier.ee ei paku tehnilist tuge kohalike tehnikute näol. Nimetatud teave saamine ja selle jagamine kliendiga toimub kolmandate osapoolte abiga.

Garantii

Müüja annab oma toodetele kaheaastase (tootja) garantii alates tarnepäevast. Müüja vahendab müüdavale kaubale tootja garantii, kes kompenseerib toote valmistusvead. Garantiiremonti toimetatud seadmetele on nõutav võimalikult detailne probleemi kirjeldus. Müügigarantii ei kehti, kui asjal tekkis puudus asja valest kasutamisest või hooldamisest. Garantiikorras vahetatav toode toimetatakse ostjale müüja kulul. Müügigarantii ja tähtajaliste kohustuste tõlgendamisel juhinduvad lepingupooled võlaõigusseaduse §230.